6 lutego 2014 r. klasa III c pod opieką p. Zofii Gorgol kolejny raz zorganizowała loterię na Schronisko dla Zwierząt w Zamościu. Jak co roku każdy uczestnik wygrywał drobny fant, a po zakończeniu loterii nastąpiło losowanie nagród specjalnych (pendrive’y, słuchawki, markowe przybory do pisania itp.). Na potrzeby schroniska zebrano 1000 zł. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim wspierającym akcję nauczycielom i uczniom, którzy pomogli zgromadzić fanty, oraz fundatorom nagród specjalnych: Dyrekcji i Radzie Rodziców naszej szkoły, Spółdzielni Uczniowskiej „Bartuś”, panu Januszowi Branachowi, pani Barbarze Iskierce, państwu Annie i Mirosławowi Karwańskim, państwu Urszuli i Lucjanowi Osiakom, pani Agnieszce Sochan i Oli Sochan, panu Grzegorzowi Wójtowiczowi i pani Teresie Zawadzie.