21 kwietnia 2015 r. odbyły się Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. Organizatorem mistrzostw był Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Tomaszowie Lubelskim. Naszą szkołę reprezentowała pięcioosobowa drużyna z klasy II b w składzie: Joanna Bałbustyn, Anna Murzacz, Aleksandra Romańczuk, Klaudia Skrzyńska i Artur Palak (opiekun Dorota Stawarska). Uczestnicymieli za zadanie rozwiązać test oraz zaprezentować praktyczne umiejętności udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej  poszkodowanym w czterech różnych kategoriach. Drużyna z naszej szkoły wywalczyła III miejsce. Puchary i nagrody rzeczowe wręczali- Sekretarz Powiatu Tomaszowskiego Stanisław Cisło, przedstawiciel Oddziału Terenowego NSZZ Policjantów Krzysztof Majdański, przedstawiciel KP PSP Mariusz Pitura, Prezes Oddziału Rejonowego PCK Krzysztof Chyżyński.