Informujemy z radością, że grupa wokalna „ The One” zdobyła I miejsce w II Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej organizowanym przez Zespół Szkół Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim. Zespół zaprezentował dwa współczesne utwory patriotyczne: „ Przylądek dobrej nadziei” Piotra Rubika oraz „Potrzebny mit” Pawła Orkisza i to właśnie wykonanie poruszyło szczególnie serca jury.

Solistki, które wyśpiewały sukces  dla naszej szkoły to: Katarzyna Kozłowska, Izabela Putkowska, Monika Nizio, Martyna Luba oraz Klaudia Wołoszyn. Dziewczętom akompaniował na gitarze Michał Mazur. Opiekunem „The One” jest pani Katarzyna Ważna.

Gratulujemy!

Na zdjęciu: Martyna Luba – reprezentantka zespołu wraz z opiekunem Katarzyną Ważną przy wręczeniu nagród.