W dniach 19-22 grudnia 2016 roku uczniowie naszej szkoły, wraz z uczniami Gimnazjum nr 1 w Tomaszowie Lubelskim oraz Liceum nr 1 w Zamościu, uczestniczyli w obozie sportowo-narciarskim, który odbył się w Kluszkowcach. Dzięki dużej grupie uczestników wyjazd nabrał charakteru integracyjnego. Młodzież doskonaliła swoje umiejętności w jeździe na nartach i na snowboardzie. Podczas wyjazdu wszyscy mieli zapewniony pełen wachlarz atrakcji m.in. zjazd slalomem, zajęcia z instruktorami i warsztaty, na których poznali zasady dekalogu. Odbyły się także zawody slalomowe. Na podium stanęli uczniowie BARTOSZA w rywalizacji z zawodnikami innych szkół. Na atmosferę panującą wśród uczestników miała wpływ piękna pogoda. W słoneczne dni ze szczytu góry, na której uczyliśmy się jeździć, widoczna była zachwycająca panorama zaśnieżonych Tatr. Jak co roku nocleg i wyżywienie zapewniał pensjonat „U Mądrego’’ - co stało się już tradycją. Takie wyjazdy są wspaniałą formą aktywnego wypoczynku. Zachęcamy do udziału w obozach sportowych.

Agnieszka Kornat, Urszula Biront, Kacper Nastałek