Zakończyły się zmagania uczestników Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH. Naszą szkołę reprezentowali w niej na etapie centralnym Kamil Gardyjas i Filip Dubiński. Obaj uczniowie odnieśli wielki sukces.

Filip Dubiński (uczeń klasy III a) uzyskał tytuł Laureata tej olimpiady z matematyki.

Na szczególną uwagę zasługuje wynik, jaki zdobył Kamil Gardyjas - uczeń klasy III a, który został Laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH z dwóch przedmiotów – matematyki i fizyki.

Sukces Kamila jest spektakularny- jako j e d y n y uczeń w Polsce uzyskał wynik 100% z obydwu przedmiotów.

Bardzo cieszymy się z wyników uzyskanych przez Kamila i Filipa. Życzymy im wielu takich sukcesów w przyszłości.

Serdeczne gratulacje i podziękowania składamy nauczycielom Kamila i Filipa - Halinie Radzięciak i Leszkowi Boberowi.