20 kwietnia w naszej szkole odbyło się spotkanie młodzieży z panem Jarosławem Górą – przedstawicielem Stowarzyszenia Harvard Club of Poland Bartosz został wyróżniony uczestnictwem w rekrutacyjnej akcji tej prestiżowej uczelni o światowej sławie. Nasz gość zaprezentował profil uczelni, zapoznał naszych uczniów z procedurą rekrutacyjną, obejmującą trzyetapowe zmagania- konkurs, proces aplikacyjny i egzaminy. Pan Jarosław Góra zachęcał młodzież do kreatywnego, odważnego wchodzenia w dorosłe życie, świadomego kształtowania przyszłości, w której wybór uczelni jest ważnym etapem. Jednocześnie wskazał na zależność sukcesu rekrutacyjnego na Harvard od dwóch czynników – wiedzy oraz stylu życia, który decyduje o wartości człowieka i jest jego wizytówką. Stąd też jako niezwykle istotny element, wysoko punktowany w procesie aplikacyjnym, wskazał zaangażowanie społeczne uczniów.

Warto wspomnieć, że nie po raz pierwszy docenione zostały osiągnięcia uczniów Bartosza i poziom szkoły. Informacyjne spotkanie rekrutacyjne w naszej szkole przeprowadzili też przedstawiciele Biura Ochrony Rządu.

Jeśli więc uczysz się chętnie języków obcych, masz marzenia, plany i pasje, jesteś aktywny i kreatywny - możesz zostać studentem i absolwentem Uniwersytetu Harvarda w Bostonie, co uczyni cię członkiem elitarnego grona intelektualistów i ułatwi osiągnięcie życiowego sukcesu.

Szczegółowe informacje w załączniku.

Szczegółowy opis VII edycji konkursu Droga na Harvard