16 października 2017 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim obyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Komitet wyborczy w składzie: Katarzyna Kozłowska, Aleksandra Murjas, Angelika Karwańska i Julia Gardzielik zebrał głosy od uczniów i przedstawił wyniki: przewodniczącą została Julia Barcicka, zastępcą Maciej Wróbel, sekretarzem Monika Gardyjas a przedstawicielką klas pierwszych Jagoda Kłos. Pozostali członkowie samorządu to Oliwia Tyrka, Martyna Majkut, Aleksandra Chodurska, Malwina Nowak, Aleksandra Uchman, Kacper Janiuk, Kacper Kolbus, Katarzyna Nieścior, Dominika Czapla, Natalia Paszt, Julia Anastaziak, Magdalena Hałasa, Izabela Socha, Kamil Wiciejewski, Klaudia Tor i Jakub Kramarczuk.

Życzymy owocnej i miłej pracy w roku szkolnym 2017/2018.