8 grudnia 2017 roku odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych. Nasza drużyna, w której skład wchodzili uczniowie: Maja Kargol (klasa 3e), Michał Żabicki ( klasa 3e), Daniel Pietraś (klasa 2e) i Szymon Węgrzyn (klasa 3a) pod opieką Andrzeja Gdańskiego zdobyła pierwsze miejsce, co oznacza uzyskanie tytułu Mistrzów Województwa w Szachach Drużynowych i awansu na Mistrzostwa Polski (warto dodać, że zakwalifikować się mogła tylko jedna spośród wszystkich drużyn). Nasza ekipa pokonała wszystkich rywali. Kolejne miejsca zdobyły: Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Unii Europejskiej w Zamościu – 2 miejsce i Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju- 3 miejsce. Nasi uczniowie pokonali również licea z takich miast jak Lubartów, Łuków, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Lublin, Chełm i Krasnystaw.

Gratulujemy tak wielkiego sukcesu i czekamy na więcej..