• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

    Program Bożonarodzeniowy „ Z kolędą po Europie” stał się wieloletnią tradycją Bartosza. O bogaty repertuar tegorocznego koncertu zadbały zespoły „The One” i „Bartosz Band”. Dwugodzinny występ umożliwił zaprezentowanie swoich umiejętności wokalnych i muzycznych przez uzdolnionych uczniów. W trakcie występu młodzież i nauczyciele naszej szkoły mogli usłyszeć nie tylko polskie, ale także niemieckie, austriackie i angielskie kolędy, pastorałki i utwory świąteczne. Wiele z nich zabrzmiało też na flecie, keyboardzie, skrzypcach, tubie, trąbce, saksofonie i gitarze, co zapewniło niepowtarzalny klimat koncertu. Występ przeplatany był słowem mówionym o tematyce bożonarodzeniowej. Blask świec, świąteczne motywy prezentacji multimedialnej, choinka, żłóbek i obraz specjalnie namalowany na tę okoliczność przez naszą uczennicę sprawiły, że koncert sprzyjał zadumie i refleksji nad istotą narodzenia Dzieciny Bożej. Nad przygotowaniem programu czuwali opiekunowie obu zespołów: Katarzyna Ważna i Robert Sawicki. Na zakończenie koncertu życzenia do społeczności uczniowskiej i grona pedagogicznego skierował Dyrektor Leszek Bober. Kolędowanie zwieńczyła klasa III b wraz z nauczycielką języka angielskiego Urszulą Cybulską, która akompaniowała uczniom na gitarze. Należy nadmienić także, że przedstawiciele obu zespołów wraz z opiekunami przekazali muzyczno-słowne życzenia w imieniu naszej szkoły dla Starosty pana Jana Kowalczyka oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim oraz Nadleśniczego Leszka Dmitrocy i pracowników Nadleśnictwa Tomaszów. Uczniowie uprzyjemnili też spotkanie wigilijne Grona Pedagogicznego i nauczycieli emerytowanych Zespołu Szkół Nr1 w Tomaszowie Lubelskim, czym zyskali ogromne uznanie dla swoich talentów.

 

 

 

Wykonawcy koncertu” Z kolędą po Europie”:

1. Róża Paszt I c- recytacja i prowadzenie

2. Julia Anastaziak I c- recytacja i prowadzenie

3. Weronika Bondyra I c –śpiew

4. Jakub Kaczkowski I c- keyboard

5. Szymon Kuśmierczak Id- śpiew

6. Jagoda Kłos I b- skrzypce

7. Bartłomiej Drabik 1b- śpiew, tuba

8. Aleksandra Brożyna – śpiew, gitara

9. Karolina Maśluk 1b – flet

10. Paulina Łaba 1a – śpiew

11. Katarzyna Nieścior 1a – gitara

12. Mateusz Bundyra 1e- keyboard, prezentacja multimedialna

13. Eryk Junko 1e- prezentacja multimedialna

14. Malwina Nowak 2c – śpiew

15. Michał Wolski 2a- trąbka

16. Karolina Stepuch 2d-saksofon

17. Julia Gardzielik – 2e- obraz/dekoracja

18. Dominik Łoza 3a – nagłośnienie

19. Daniel Łoza 3a- nagłośnienie

20. Grupa języka angielskiego 3b (Urszula Cybulska)

 Zapraszamy do galerii