We środę (21 marca 2018 roku), Bartosz otworzy swoje drzwi dla niecodziennych gości- uczniów gimnazjów z powiatu tomaszowskiego. Impreza tego typu jest corocznie organizowana przez Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim i przyciąga tłumy zainteresowanych. Służy ona promocji szkół naszego powiatu w okresie, gdy gimnazjaliści stają przed wyborem swojej przyszłej szkoły.

Jak zwykle przygotowaliśmy dla naszych gości szereg atrakcji.

Z charakterem szkoły, jej wizją, osiągnięciami oraz ofertą edukacyjną na rok 2018/2019 uczniowie gimnazjów zostaną zapoznani na spotkaniu z dyrekcją w auli im. Józefa Rybickiego, gdzie przywitają ich szkolne zespoły The One i Bartosz Band. Goście zostaną oprowadzeni po budynku szkoły przez uczniów Bartosza, poznając rozkład pracowni, ich wyposażenie, itd. O specyfice zajęć lekcyjnych i ich atrakcyjności będą mogli się przekonać, uczestnicząc w pokazach doświadczeń przedmiotowych z chemii, fizyki i biologii. Nie zabraknie też niespodzianek, ale o tym przekonają się już jutro podczas odwiedzin w Bartoszu.

Zapraszamy więc nie tylko wszystkich już teraz zainteresowanych nauką w naszej szkole, ale też tych, którzy jeszcze wahają się, wybierając szkołę ponadgimnazjalną.

Przekonamy ich, że Zespół Szkół Nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim to najlepszy wybór.