Wiele jeszcze nie wiemy o naszych koleżankach i kolegach. Tymczasem ich pozaszkolne zainteresowania nie tylko zaskakują swoją niezwykłością, ale bywają też prostą, choć wymagającą pracy drogą do sukcesu. Tak właśnie jest w przypadku Aleksandry Jędrzejewskiej- uczennicy klasy II c, która została ilustratorem książki dla dzieci pod tytułem: ,,Apokalipka”. Ola tworzyła ilustracje wewnątrz książki, gdyż stronę tytułową zilustrował inny plastyk. Książka jest obecnie w druku, ale można kupić ją w przedsprzedaży na www.apokalipka.pl, bądź też zapoznać się z wybranymi cytatami, tym jak powstawała i zobaczyć namiastkę rysunków. Dzieło należy do Anastazji i Łukasza Izarowskich., przy czym warto dodać, że to właśnie pani Anastazja jest pomysłodawczynią projektu. Natomiast dla Oli jako ilustratora książki jest to debiu.

Zainteresowanych pracą Oli proszę o zapoznanie się z materiałami (fragmenty książki, itp.) na stronie: www.apokalipka.pl

Gratulujemy i czekamy na więcej…