Bardzo prosimy o poparcie dla pani Beaty Greli, która uzyskała nominację do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w województwie lubelskim w wielkim plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL. Nominacja została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców. Niewątpliwie jest dowodem wielkiego uznania i sympatii. To pierwsza edycja wielkiej akcji edukacyjnej „Kuriera Lubelskiego” pod patronatem Sławomira Sosnowskiego Marszałka Województwa Lubelskiego.

Pani Beata Grela uzyskała już tytuł Laureata na poziomie powiatu, a teraz walczy o zyskanie możliwie największej ilości głosów na etapie finałowym w województwie. Głosować można przez sms lub logowanie na stronie Kuriera Lubelskiego.

Warto dodać, że Beata Grela jest jedynym nauczycielem reprezentującym nasz powiat w plebiscycie na etapie finałowym.

II tura głosowania odbywa się w dniach 23-30 listopada 2018 r. ( a więc do najbliższego piątku, do godz. 20.00)

Prosimy więc o wsparcie dla mającego na swym koncie liczne sukcesy nauczyciela z Zespołu Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim - pani BEATY GRELI.

Głosujemy przez sms na numer 72355 o treści LNC.291 (koszt sms 2,46 z VAT)

Uczniowie, rodzice, absolwenci BARTOSZA, wszyscy nasi znajomi, sympatycy Tomaszowa Lubelskiego ... Zapraszamy do wsparcia tej ważnej, także dla naszej szkoły, akcji…

Leszek Bober

Dyrektor ZS Nr 1 im. Bartosza Głowackiego