Uczniowie Bartosza tradycyjnie już rozpoczęli nowy sezon olimpiad przedmiotowych, odnosząc tym samym pierwsze sukcesy.

Pod koniec listopada odbyły się szkolne eliminacje Olimpiady Historycznej, w której do etapu okręgowego zakwalifikowało się 6 osób: Adrian Madej i Gabriela Mielnicka z kl. I a (opieka Leszek Pienkos) oraz Aleksandra Malec – kl. I b, Damian Kiszczuk - kl. I c oraz Weronika Bondyra i Patryk Przednowek z kl. II c (opieka Tomasz Mikszyc).

Nasza szkoła reprezentowana będzie tez na Olimpiadzie Cyfrowej, w której uczniowie Bartosza pokonali ponad 290 osób z całej Polski i znaleźli się w gronie 290 uczestników eliminacji II etapu tych zawodów. Tak więc szkołę będą reprezentować Agata Mróz z kl. II a i Oskar Zwolak z kl. I a. Uczestnikami olimpiady opiekuje się Robert Wojciechowski.

Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.