Studniówka maturzystów naszej szkoły odbyła się dnia 09.02.2019 roku w restauracji STAROPOLSKA. Uczestniczyli w niej zaproszeni goście dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej pan Mariusz Kobiałko, dyrektor Leszek Bober, wicedyrektor Beata Grela, ksiądz proboszcz Grzegorz Chabros, wychowawcy klas III oraz przedstawiciele grona pedagogicznego. Podczas oficjalnego rozpoczęcia nie zabrakło ciepłych słów skierowanych do maturzystów przez pana dyrektora Leszka Bobera oraz gości. Całość imprezy uświetniły tradycyjny polonez oraz walc- układy taneczne przygotowane przez panią Joannę Zyzę, której serdecznie dziękujemy za pomoc. Malwina Nowak przy akompaniamencie Michała Mazura i Jakuba Kaczkowskiego, w piosenkach "Shallow" Lady Gagi i Bradley'a Cooper i "Tylko mnie poproś do tańca" Anny Jantar oraz Oliwia Tyrka, Martyna Majkut i Patrycja Zubrzycka w utworze "Thinking out loud" Ed'a Sheerana wprowadziły nas w radosny nastrój dobrej zabawy. Część oficjalną prowadzili Julia Barcicka oraz Maciej Wróbel.

Bal studniówkowy przeszedł wszelkie oczekiwania. Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia uczestnicy nieustannie zapełniali parkiet,a w przerwach delektowali się smacznymi potrawami. Czuć było niesamowitą atmosferę, co tylko potwierdzało, że wieczór studniówkowy był czasem magicznym. Podobnie było także drugiego dnia zabawy, który miał charakter mniej oficjalny, ale w naszych wspomnieniach również zapisze się jako niezwykłe przeżycie. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, w tym naszych rodzicom, którzy przyczynili się do tego, że bal studniówkowy w Bartoszu okazał się niezapomnianym świętem .