Nasi uczniowie- tym razem tworzący duet- Bartłomiej Drabik (II b) - wokal i Jakub Kaczkowski (II c) - akompaniament, po raz kolejny odnieśli wielki sukces. W dniach 4-5 czerwca 2019 roku w Łodzi odbył się finał VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej, w którym wystąpiło 40 uczestników. W tym elitarnym gronie znaleźli się właśnie nasi uczniowie. Talent Bartka i Kuby, ich zaangażowanie, wrażliwość muzyczna i pasja spowodowały, że zachwycili jury. Do uroczystej gali- koncertu finałowego spośród wszystkich uczestników wybrano tylko 13 osób, w tym uczniów BARTOSZA.

W festiwalu Bartek i Kuba zdobyli III miejsce, co jest tym większym dokonaniem z powodu bardzo wysokiego poziomu uczestników konkursu. Uczniowie są członkami szkolnych zespołów Bartosz Band i The One a opiekuje się nimi Katarzyna Ważna.

Cieszymy się z wielkiego sukcesu i czekamy na następne.