W dniu 1 września 2020 roku odbędzie się rozpoczęcie nowego roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie lubelskim.

W związku z tym prosimy wszystkich uczniów o zapoznanie się z obowiązującym w tym dniu harmonogramem:

Klasy pierwsze :

• uczniowie wszystkich klas I spotykają się o godz. 9.00 na hali sportowej szkoły,
  • uczniowie klas I na rozpoczęcie roku wchodzą wejściem od strony hali sportowej,
  • wszystkich uczniów obowiązuje reżim sanitarny, a więc zachowanie odpowiedniego dystansu, maseczki, dezynfekcja rąk przy wejściu na teren szkoły i po jej opuszczeniu (dozownik przy wejściu na halę).

Klasy drugie i trzecie :

• uczniowie klas II i III spotykają się o godz. 9.00 ze swoimi wychowawcami według poniższego harmonogramu:

KLASA

Dorota Wujec

III e

Agnieszka Łasocha-Halusiak

• uczniowie kl. II i III do szkoły wchodzą głównym wejściem,
  • wszystkich uczniów obowiązuje reżim sanitarny, a więc zachowanie odpowiedniego dystansu, maseczki, dezynfekcja rąk przy wejściu na teren szkoły i po jej opuszczeniu (dozownik przy wejściu głównym).

I Liceum Ogólnokształcącego

im. Bartosza Głowackiego