W dniu 14 października 2020 r. z udziałem ministra edukacji Dariusza Piontkowskiego oraz wiceminister Marzeny Machałek odbyły się ogólnopolskie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Podczas tego wydarzenia minister Dariusz Piontkowski odznaczył wyróżniających się nauczycieli i pracowników oświatowym złotymi i srebrnymi krzyżami zasługi, medalami za długoletnią służbę i medalami KEN, wręczył nagrody Ministra Edukacji Narodowej oraz uhonorował tytułami profesora oświaty wybitnych i zasłużonych dla polskiej oświaty nauczycieli. Wśród osób, który przyznano tytuł profesora oświaty jest pan Leszek Bober dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego.

Link do strony zawierającej informacje o wydarzeniu: https://www.gov.pl/web/edukacja/dzien-edukacji-narodowej-14-10-2020

Nagranie z transmisji z obchodów Dnia Edukacji

Działalność dydaktyczna Leszka Bobera