Piotr Leńczuk (I a) i Julia Ścirka (II ap) zostali stypendystami w ramach programu Lubelskie wspiera uzdolnionych 2020-2021” realizowanego przez Województwo Lubelskie w ramach 12 Osi Priorytetowej Edukacja, kwalifikacje i kompetencje. Działanie 12.2 KSZTAŁCENIE OGÓLNE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Uzyskanie tego wsparcia potwierdza zarówno wybitne uzdolnienia uczniów, jak też ich aktywność i kreatywność w zdobywaniu wiedzy. Stypendium jest jednocześnie formą uznania dla wysokich wyników Piotrka i Julki oraz motywacją do dalszego wysiłku w zdobywaniu wiedzy, co z pewnością stanowi pasję wyróżnionych uczniów.

Gratulujemy sukcesów i czekamy na kolejne.