Informujemy z radością, że zespół wokalny działający już od 18 lat w naszym liceum zakwalifikował się do finału XVIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej organizowanym przez IV LO im. dr Jadwigi Młodowskiej w Chełmie. 8 czerwca 2021r. zaśpiewa „Rather be” na scenie Chełmskiego Domu Kultury i zawalczy w koncercie finałowym o miejsce na podium. Do finału zakwalifikowano tylko 7 zespołów z całego województwa. Zespół reprezentują uczennice klas drugich: Julia Stepaniuk, Amelia Wiatrak, Ewa Mazur, Katarzyna Miziuk oraz Natalia Miziuk. Gratulujemy dziewczętom sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych!

W solowej rywalizacji konkursowej wzięła udział również Julia Stepaniuk, która również zakwalifikowała się do finału plasując się w czołówce 26 najlepszych w województwie wokalistów. Gratulujemy Julce po raz kolejny i jesteśmy dumni z tak godnego reprezentowania „Bartosza”!

Opiekunem zespołu jest Katarzyna Ważna.