W roku szkolnym 2020/21 swoje zdjęcia do konkursu zgłosiło 73 uczniów z 11szkół z całego powiatu tomaszowskiego. Uczestnicy nadesłali 202 nietuzinkowe, ciekawe zdjęcia zjawisk fizycznych.

Po wnikliwej, skrupulatnej i merytorycznej ocenie wszystkich zdjęć przez komisję konkursową w składzie: Leszek Bober, Marzanna Mucha, Marianna Stopyra- Gardiasz przyznano nagrody i wyróżnienia:

I miejsce : Kamila Ostasz za zdjęcie: "Zjawisko skraplania " Szkoła Podstawowa w Majdanie Sopockim

II miejsce: Katarzyna Kobiałka za zdjęcie: " Odbicie światła w kałuży" Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

III miejsce: Sylwia Kuras za zdjęcie: " Interferencja światła w bańkach mydlanych " Szkoła Podstawowa w Pasiekach

Wyróżnienia otrzymali:

1. Mikołaj Mroczkowski SP Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

2.Kamila Wójtowicz SP w Łosińcu

3.Oliwia Kondratiuk SP w Lubyczy Królewskiej

4.Eryk Chmiel SP w Lubyczy Królewskiej

5.Miłosz Kiełbasa SP Nr2 w Tomaszowie Lubelskim

6.Julia Siemionko SP w Pasiekach

7.Julia Kusiak SP w Sabaudii

8.Wiktor Kordasz SP w Sabaudii

9.Łucja Bełz SP w Sabaudii

10.Hania Dworzycka SP Nr3 w Tomaszowie Lubelskim

11.Lena Kulczyńska SP Nr3 w Tomaszowie Lubelskim

12. Wiktoria Kielar SP Nr3 w Tomaszowie Lubelskim

13. Błażej Sochan SP Nr2 w Tomaszowie Lubelskim

14. Bartłomiej Zubiak SP w Łaszczowie

15. Mateusz Okoń SP w Bełżcu

16. Katarzyna Kobiałka SP Nr2 w Tomaszowie Lubelskim

17.Maciej Stępora SP Nr1 w Tomaszowie lubelskim

18. Amelia Wróblewska I LO w Tomaszowie Lubelskim

19.Bartosz Kita I LO w Tomaszowie Lubelskim.

Podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu, trud pracy i opiekę merytoryczną otrzymują nauczyciele:

1. Wojciech Birunt

2. Anna Danielkiewicz

3. Marzena Dziuba

4. Agnieszka Głąb-Kruk

5. Urszula Kobiałka

6. Jolanta Maciąg

7. Monika Marek

8. Anna Sidor

9. Małgorzata Ziejewska.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział.

Uczniów nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie wraz z nauczycielami zapraszamy po odbiór atrakcyjnych nagród na uroczystej gali, która odbędzie się w środę, 16 czerwca 2021 roku o godzinie 10:00 w auli naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej.

Koordynator konkursu:

Marianna Stopyra-Gardiasz

I miejsce - "Zjawisko skraplania" - Kamila Ostasz Szkoła Podstawowa w Majdanie Sopockim

II miejsce: Katarzyna Kobiałka - " Odbicie światła w kałuży" Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

III miejsce: Sylwia Kuras- " Interferencja światła w bańkach mydlanych " Szkoła Podstawowa w Pasiekach