• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

    W dniu 27 września br. o godz. 12:00 w Delegaturze Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zamościu, odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursach: "Wakacje z historią" zorganizowanym w ramach projektu "Niezłomni Żołnierze Zamojszczyzny - żywa lekcja patriotyzmu" oraz „Kardynał Stefan Wyszyński i jego nauka w oczach dzieci i młodzieży” zorganizowanego w ramach projektu „Uniwersytet Powszechny w Bondyrzu. Wartości ponadczasowe - cykl wykładów prezentujących dorobek polskiej myśli narodowej, katolicko- społecznej i konserwatywnej” dofinansowanego ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego - Edycja 2021 WOLNOŚĆ PO POLSKU - Priorytet I.

   Wśród uczestników wymienionych konkursów znalazły się również uczennice naszej szkoły, które odniosły w nich duży sukces, pokonując konkurencję.

   Katarzyna Gozdek (IIb) zdobyła II miejsce w konkursie „Kardynał Stefan Wyszyński i jego nauka w oczach dzieci i młodzieży”, natomiast Aleksandra Łasocha (IIIbg) zdobyła I miejsce w konkursie "Wakacje z historią".

   Dziękujemy za zaangażowanie i ambitną postawę, gratulujemy talentu i sukcesu. Czekamy na kolejne.

Beata Grela

Zapraszamy do galerii