O sukcesach naszych uczniów zawsze miło jest pisać., tym bardziej że odnoszą je w konkursach o różnorodnej tematyce.

Kolejnymi laureatami tych konkursów są między innymi Dominika Antosza (III bp) i Michał Borowicz (I c), którzy uzyskując ten tytuł w konkursie STOSUNKI POLSKO-WĘGIERSKIE W XX I XXI WIEKU wygrali wycieczkę do Warszawy (podobnie jak laureatka konkursu O!Mega Songs Aleksandra Wójtowicz).

Wysokie miejsca stały się też udziałem uczniów startujących w VI edycji konkursu UNDERSTAND .

Jego laureatem został Jakub Pilchoń (IIa), zajmując 1 miejsce w województwie i 3 w kraju. Imponujące są też wyniki pozostałych uczestników: Natalia Kucharska : 1 miejsce w województwie, 22 w kraju, Kamila Sokołowska : 2 miejsce w województwie, 5 w kraju, Aleksandra Chelińska : 3 miejsce w województwie, 6 w kraju, Hubert Czop : 4 miejsce w województwie, 61 w kraju, Jakub Bober: 5 miejsce w województwie, 43 w kraju czy też Roksana Lipian: 9 miejsce w województwie, 156 w kraju oraz Monika Woś 31 miejsce w województwie, 430 w kraju.

Warto dodać ,że w konkursie UNDERSTAND startowało niemalże 1500 uczniów ze 180 szkół.

Jak zawsze wszystkim serdecznie gratulujemy.

Beata Grela