Zgodnie z wieloletnią tradycją koncertów bożonarodzeniowych, także i w tym roku odbył się koncert „ Z kolędą po Europie”. Uroczysty program został przygotowany przez artystycznie uzdolnioną młodzież naszego liceum. W bogatym kolędowym repertuarze zaprezentowały się oba zespoły działające pod opieką pani Katarzyny Ważnej: The One i Bartosz Band. Zgromadzona społeczność szkoły podczas prawie godzinnego występu usłyszała nastrojowe utwory świąteczne w wersji instrumentalnej na skrzypce, trąbkę, keyboard i saksofon. Kolędy rozbrzmiewały nie tylko w języku ojczystym, ale także w językach angielskim i niemieckim. Wokaliści wykazali się różnorodnością interpretacji i aranżacji kolęd, co sprawiło, że koncert był wzruszający i miły dla ucha. Program wzbogaciła też poezja bożonarodzeniowa. O oprawę sceniczną  zadbali uczniowie pod opieką pani Magdaleny Mazur. Nie zabrakło choinki, żłóbka i tablicy z życzeniami świąteczno- -noworocznymi w różnych językach. Gościem specjalnym uroczystości był pan Andrzej Bulicz, Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej, który reprezentował Starostę Tomaszowskiego.

W koncercie wystąpili:

Julia Stepaniuk, Amelia Wiatrak, Ewa Mazur, Amelia Knap, Jakub Góra, Przemek Zieliński, Kacper Leńczuk, Natalia Miziuk, Katarzyna Miziuk, Ola Wójtowicz, Michał Drabik oraz Amelia Kuźniarz Uroczystość nagłaśniali: Kacper Krzaczkowski, Mateusz Żurawski, Miłosz Maślak oraz Jakub Czop.

Zapraszamy do wysłuchania fragmentów pięknego i wzruszającego koncertu.