Przyzwyczailiśmy się już do licznych sukcesów, jakie odnoszą nasi uczniowie w konkursach i olimpiadach. Grono to z każdym tygodniem się powiększa, co przynosi satysfakcję uczniom i nauczycielom, ale też dowodzi efektywności pracy szkoły. Nie sposób nie wspomnieć o ostatnich wynikach, jakie uzyskali uczniowie Bartosza.

Wśród nich są Michał Suski i Łukasz Bałabuch. Obaj uczniowie zakwalifikowali się zarówno do II etapu Olimpiady Fizycznej, jak też Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH z fizyki (opieka- Leszek Bober), Michał i Łukasz, w towarzystwie Karola Ożgi zakwalifikowali się też do finałowego etapu Konkursu Informatycznego organizowanego przez Akademię Zamojską (opieka- Robert Wojciechowski). Do grona utalentowanych, odnoszących sukcesy uczniów należy też Kornelia Kawka, która będzie reprezentowała naszą szkołę w finale Olimpiady Wiedzy Chemicznej (opieka – Jolanta Pasierb).

Bartosz może też poszczycić się sukcesami w zawodach drużynowych, bowiem do II etapu olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” przeszli Martyna Ujma, Dominika Pasierb i Mikołaj Wojtasiewicz (opieka- Leszek Pienkos). Zespołowy sukces odnieśli też Norbert Bukała, Aleksandra Gromek, Paweł Gromek, Kamil Koperwas, Anna Krzaczkowska i Karolina Niedorys uzyskując II miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych w Szachach (opieka- Krzysztof Kęczkowski).

Gratulujemy wszystkim i liczymy na kolejne sukcesy.

Beata Grela