We czwartek i piątek (21 i 22 marca 2019 roku) Bartosz ponownie zaprosi swoje niecodziennych gości- w tym roku nie tylko uczniów gimnazjów z powiatu tomaszowskiego, ale także pierwszych absolwentów klas VIII. Impreza tego typu jest corocznie organizowana przez Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim i przyciąga tłumy zainteresowanych. Służy ona promocji szkół naszego powiatu w okresie, gdy gimnazjaliści stają przed wyborem swojej przyszłej szkoły. Bartosz jak zwykle udowodni, że właśnie tu, w naszej szkole, warto kontynuować naukę.

Jak zwykle przygotowaliśmy dla gości szereg atrakcji.

Z wizją pracy szkoły, jej osiągnięciami oraz ofertą edukacyjną na rok 2019/2020 uczniowie gimnazjów zostaną zapoznani na spotkaniu z dyrekcją w Auli im. Dyrektora Józefa Rybickiego, gdzie przywitają ich szkolne zespoły The One i Bartosz Band. Goście zostaną oprowadzeni po budynku szkoły przez uczniów Bartosza, poznając rozkład pracowni, ich wyposażenie, itd. O specyfice zajęć lekcyjnych i ich atrakcyjności będą mogli się przekonać, uczestnicząc w pokazach doświadczeń przedmiotowych np. z , fizyki i biologii. Z innymi walorami naszej szkoły przyszli licealiści zapoznają się w rozmowach z uczniami i nauczycielami.

Zapraszamy więc nie tylko wszystkich już teraz zainteresowanych nauką w naszej szkole, ale też tych, którzy jeszcze wahają się, wybierając przyszłą szkołę

Przekonamy ich, że Zespół Szkół Nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim to najlepszy wybór.