• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

100 LAT

ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 IM. BARTOSZA GŁOWACKIEGO W TOMASZOWIE LUBELSKIM

Szanowni Państwo,

absolwenci,  rodzice, wszyscy przyjaciele BARTOSZA …

      Rok 2016 jest zarazem ostatnim, który zbliża nas do wielkiego święta naszej szkoły. Setna rocznica istnienia BARTOSZA, którą obchodzić będziemy w czerwcu 2017 roku,  to moment,  na który złożyły się przecież wysiłek i praca wielu pokoleń mieszkańców naszego regionu. Z tego też powodu pragniemy, by obchody stały się świętem całego środowiska lokalnego. Prestiżowy charakter tego wydarzenia, świadomość roli szkoły w naszym otoczeniu, szacunek do jej historii oraz silna emocjonalna więź z BARTOSZEM powodują pragnienie nadania tej uroczystości wyjątkowej rangi.

     Z tego względu zwracamy się do wszystkich sympatyków szkoły, ludzi rozumiejących potrzebę budowania i kontynuowania rodzimych, lokalnych tradycji o wsparcie naszego projektu. Liczymy na Państwa ciekawe pomysły, aktywny udział w przygotowaniu uroczystości i inne formy aktywności.

Zwracamy się też z prośbą do potencjalnych sponsorów o pomoc finansową, gdyż przygotowanie i realizacja wydarzenia o takim zasięgu i znaczeniu wymaga znacznych kosztów. Liczymy na Państwa życzliwość i otwarte serca.

W niedługim czasie na stronie internetowej BARTOSZA umieścimy kontaktowy adres mailowy dla wszystkich zainteresowanych naszym projektem. Systematycznie też będziemy publikować informacje dotyczące organizacji obchodów 100- lecia Zespołu Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.

  

                                                                                   Dyrektor

Zespołu Szkół Nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim

mgr Leszek Bober