• Szkoła bokiem

• Hala

• Tył szkoły

• 44

15 października 2015 roku odbyły się Mistrzostwa Województwa w Lidze L.A w Puławach. Wyjechaliśmy spod szkoły o 6:10. Podróż minęła nam bardzo szybko i przyjemnie. Uroczyste otwarcie zawodów nastąpiło o  godz. 10. W pierwszej konkurencji- biegu na 100m reprezentowały naszą szkołę: Monika Mazurkiewicz, Natalia Żuk i Angelika Bodys. Uczennice zdobyły 303 punkty. W tym samym czasie odbywał się skok w dal.  W tej konkurencji udział wzięły: Aleksandra Bubczyk, Izabela Putkowska i Ewalina Dziura. Dziewczęta zdobyły 261 punktów. Kolejna konkurencją był bieg na 400m dziewcząt, w którym Jagoda Grad i Emanuela Grabek zdobyły 215 punktów. W pchnięciu kulą Klaudia Wojciechowska, Kamila Wójtowicz oraz Magda Ważna zdobyły 359 punktów. W biegu na 800m startowały: Ola Słoboda, Magda Kuczyńska i Natalia Starzyńska,  zdobywając 189 punktów. W ostatniej konkurencji (4x100m), z wynikiem 54,22s, zdobyliśmy 122 punkty.

Po podsumowaniu wszystkich wyników uzyskaliśmy 1118 punktów. W rezultacie zajęliśmy III miejsce na 11 szkół ponadgimnazjalnych. Zawody wygrali sportowcy z  LO w Białej Podlaskiej, drugie miejsce zdobyła drużyna z Puław. Mistrzostwa Województwa zakończyły się o godz. 14:30.

Opiekę nad ekipą sprawował  Krzysztof Wróbel.