7 października 2010 w Zamościu odbyły się zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców, zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy
w ramach ligi lekkoatletycznej na szczeblu rejonowym.
DZIEWCZĘTA:
Dystans 100m
V miejsce – Beata Majdan 14,52s
XII miejsce – Karolina Drzewosz 15,25s
XIV miejsce – Justyna Tomala 15,39s
Dystans 400m
V miejsce – Sabina Śliwa 1:10,31 min.
X miejsce – Magdalena Żółkiewska 1:13,70 min.
Dystans 800m
VI miejsce – Aldona Wrębiak 2:55,86 min.
XII miejsce – Justyna Żdan 3:02,74 min.
XVIII miejsce – Natalia Mazurek 3:11,48 min.
Skok w dal
I miejsce – Monika Zając 4,38m
X miejsce – Karina Zwolak 3,70m
Pchnięcie kulą 4kg
I miejsce – Paula Słonecka 8,79m
X miejsce – Kinga Kłak 7,55m
XI miejsce – Amanda Wrębiak 7,51m
Sztafeta 4x100m
III miejsce z czasem 57,44s , w składzie:
1. Sabina Śliwa
2. Monika Zając
3. Beata Majdan
4. Agnieszka Iwanicka
Drużynowo III miejsce – 1007 punktów
Opiekun – p. Andrzej Gdański
CHŁOPCY:
Dystans 100m
I miejsce – Oktawian Kawka 11,74s
IX miejsce – Michał Skiba 12,44s
XVI miejsce – Mateusz Jaremko 13,10s
Dystans 400m
III miejsce – Paweł Hałasa 54,42s
X miejsce – Piotr Woszczak 59,00s
Dystans 1500m
I miejsce – Kamil Sikora 4:11,23 min.
IV miejsce – Sylwester Buczek 4:25,96 min.
VIII miejsce – Jacek Ćmiel 4:35,57 min.
Skok w dal
IV miejsce – Dawid Kuczmaszewski 5,38m
VII miejsce – Dominik Pełypyszyn 5,27m
XII miejsce – Jan Kulas 5,12m
Pchnięcie kulą 5kg
IX miejsce – Cyprian Bartoń 10,37m
Pchnięcie kulą 6kg
II miejsce - Piotr Świderek 10,58m
VIII miejsce – Kamil Kielar 9,31m
Sztafeta 4x100m
I miejsce z czasem 46,06s w składzie:
- Oktawian Kawka
- Michał Skiba
- Jan Kulas
- Paweł Hałasa
Drużynowo II miejsce – 1214 punktów
Drużyna chłopców zajmując II miejsce zakwalifikowała się do udziału
w zawodach na szczeblu wojewódzkim.
Dodatkowo chłopcy zajęli I miejscewSztafecie Szwedzkiej (100m,200m,300m,400m) uzyskując czas 2:11,36 min. i zakwalifikowali się na województwo.
Na Mistrzostwach Województwa sztafeta chłopców zajęła III miejsce.
Opiekun – p. Krzysztof Wróbel