2 marca 2024 roku uczniowie klas 2a i 2c wybrali się na sztukę teatralną do Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Sztuka zatytułowana “Okno na parlament” zapowiadała się bardzo ciekawie. Gdy dotarliśmy do teatru, ostatnie minuty oczekiwania na spektakl wykorzystaliśmy na zapoznanie się z repertuarem i samym budynkiem. Sztuka rozpoczęła się o godzinie 18.00 i trwała z krótką przerwą do 20.00. Dla nas były to dwie godziny wspaniałej uczty teatralnej wypełnionej śmiechem i rewelacyjną grą aktorską. Mieliśmy okazję doświadczyć magii teatru w pełnym tego słowa znaczeniu. Powrót upłynął nam w świetnym nastroju. Teraz już wiemy, że nie jest to nasza ostatnia wizyta w tym teatrze.

Dziękujemy za możliwość obcowania z prawdziwą sztuką, jaką jest teatr, dziękujemy panu Mariuszowi Kobiałce za organizację wyjazdu, pani Katarzynie Soluch za opiekę i panu kierowcy za bezpieczny wyjazd i powrót do domu.

IIc