• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

 

Lista nauczycieli I Liceum Ogólnokształcącego

 

L.p.

Nazwisko i imię

Podpis

 1

Błahuta Jadwiga

religia

 2

Bober Leszek

fizyka

 3

Bury Leszek

język angielski

 4

Branach Anna

Geografia, podstwy przedsiębiorczości, wychowanie do życia w rodzinie

 5

Bernat Aneta

Chemia, EDB

 6

Bartecka Agnieszka

Chemia

 7

Barbara Czaja Małgorzata

W-F

 8

Cybulska Urszula

język angielski

 9

Cymbała Katarzyna

język niemiecki

 10

Fugas Waldemar

język angielski

 11

Gdański Andrzej

W-F

 12

Gęborys Maria

język polski

 13

Gorgol Zofia

język polski

 14

Grela Beata

język polski

 15

Gwiazdowska Izabela

matematyka, informatyka

 16

Głuszek Beata

język angielski

 17

Gwozda Wiesława

fizyka

 18

Halusiak Agnieszka

język niemiecki

 19

Joniec Halina

język polski

 20

Jakubus Jolanta

biologia

 21

Koperwas Renata

matematyka, fizyka

 22

Ks. Czerwonka Paweł

religia

 23

Kęczkowski Krzysztof

W-F

 24

Krzaczkowski Jacek

Informatyka i programowanie

 25

Kuśmierczyk Marta

podstawy przedsiębiorczości, wiedza o społeczeństwie, historia

 26

Łuszczyńska Lewko Joanna

język polski, historia

 27

Mikszyc Tomasz

historia, wiedza o społeczeństwie

28

Mucha Marzanna

wiedza o kulturze, plastyka

 29

Mazur Magdalena

język angielski

 30

Pasierb Andrzej

język polski

 31

Pasierb Jolanta

chemia

 32

Pienkos Leszek

historia, wiedza o społeczeństwie,podstawy przedsiębiorczości

 33

Lal Anna

język niemiecki

 34

Parnicka-Kubka Małgorzata

chemia

 35

Radzięciak Halina

matematyka, informatyka

 36

Sawicki Robert

język angielski

 37

Skroban Dariusz

historia, wiedza o społeczeństwie

 38

Soluch Katarzyna

język angielski

 39

Soniak Roman

język polski

 40

Stawarska Dorota

Biologia, edukacja dla bezpieczeństwa

 41

Steczkiewicz Zenon

matematyka, informatyka

 42

Stelągowska Jolanta

język angielski

 43

Stopyra Gardiasz Marianna

fizyka

 44

Stępień Piotr

chemia, fizyka

 45

Smaler Marta

język niemiecki

 46

Ważna Katarzyna

język niemiecki, pedagog

 47

Wawryszczuk Wiesław

matematyka

 48

Wojciechowski Robert

matematyka, informatyka

 49

Wróbel Krzysztof

W-F

 50

Wujec Dorota

historia, wiedza o społeczeństwie

51

Zyza Joanna

 wychowanie fizyczne