• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

   W Zespole Szkół Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim 25 kwietnia 2014 r. odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe i Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim.

  Trzyosobowa reprezentacja naszej szkoły w składzie: Aleksandra Wojtasiewicz, Klaudia Mierzwa i Justyna Maciocha –  uczennice klasy IIa (opiekun p. D. Stawarska) rywalizowały z uczniami szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu w następujących konkurencjach: test pisemny,  który obejmował pytania z zakresu przepisów ruchu drogowego i wiedzy motoryzacyjnej, techniki kierowania pojazdem, pomoc przedlekarska, jazda sprawnościowa samochodem oraz udzielanie pierwszej pomocy.

Drużyna z naszej szkoły wywalczyła II miejsce w turnieju.

   Nagrody wręczyli: Wicestarosta- pan Jan Fila i  zastępca Komendanta Powiatowego Policji podinspektor Robert Szewc. Nad sprawnym przeprowadzeniem turnieju czuwał szef Wydziału Ruchu Drogowego KP Policji
w Tomaszowie Lubelskim podinspektor Bogdan Kulas. 

 

Zapraszamy do galerii