27 czerwca 2014 zamknęliśmy kolejny roku szkolny.

Uroczystość rozpoczął pan dyrektor dr Janusz Frykowski, który w swoim wystąpieniu wspomniał trudne dni nauki, podziękował uczniom naszej szkoły za wytrwałą pracę a nauczycielom i wychowawcom za opiekę i pomoc udzieloną im podczas zmagań z niełatwymi często wyzwaniami przedmiotowymi. Pan dyrektor przypomniał także liczne sukcesy szkoły w roku 2013/2014, w tym wyróżnienie Srebrną Tarczą w rankingu Perspektyw, uzyskanie tytułu Szkoły Innowacji czy też podpisanie umów partnerskich z wyższymi uczelniami. Na uroczystości obecni byli także goście – pan Jerzy Wereszczak, wiceprzewodniczący Rady Powiatu, pani Ewelina Mróz - ustępująca przewodnicząca Rady Rodziców i jej następca – pan Tomasz Kupka.

Szczególnie ważnym i radosnym dla całej szkolnej społeczności momentem było wręczenie świadectw uczniom wyróżniającym się w nauce oraz dyplomów uznania osobom szczególnie zaangażowanym w działalność szkolną.

Wśród prymusów znalazło się 17 uczniów ze średnią 5,0 i powyżej - warto wyróżnić w tym gronie Magdalenę Bulirę z klasy II a, która uzyskała średnią ocen 5,25. Grono najlepszych to także ci, którzy uzyskali średnią od 4,75 do 4,99. Taki sukces stał się udziałem aż 24 osób. Z dumą oklaskiwaliśmy więc naszych 41 kolegów i koleżanki, którzy godnie reprezentowali szkołę także dziś, dowodząc, że BARTOSZ daje szansę rozwijania swoich umiejętności i talentów.

Podczas uroczystości zostały wręczone dyplomy uznania za sukcesy w konkursach przedmiotowych na poziomie regionalnym i w zawodach sportowych, pracę w bibliotece szkolnej, przy stronie internetowej, aktywny udział w przygotowaniu imprez szkolnych i pozaszkolnych itp.

Całość zamknęła krótka część artystyczna w wykonaniu naszych koleżanek z  zespołu The one.

Po uroczystościach na hali sportowej nastąpiły klasowe spotkania z wychowawcami. Odebraliśmy świadectwa, podsumowując pracę w roku szkolnym 2013/2014.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku i … miłych spotkań u progu kolejnego etapu naszej edukacji już we wrześniu.