Finał  III już edycji  mikołajkowej akcji  charytatywnej „Paczka Marzeń” odbył się 7 grudnia 2015 r. w Hotelu ANTONI. Akcję zainicjowali w 2013 roku uczniowie z obecnej klasy III b Zespołu Szkół Nr 1 im Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim wraz z wychowawcą  i zarazem opiekunem szkolnego koła PCK Dorotą Stawarską.

Akcja skierowana jest do dzieci z powiatu tomaszowskiego. Typowane są one w szkołach przez nauczycieli i pedagogów, po czym piszą listy do Świętego Mikołaja. Ich marzenia spełniają darczyńcy.

W tym  roku współorganizatorami byli Oddział Rejonowy PCK w Tomaszowie Lubelskim, Fundacja Społeczno  -  Gospodarcza Oscar, właściciel Hotelu Antoni, który  udostępnił salę i dla wszystkich zorganizował poczęstunek oraz firma Europiek z Lublina, która przekazała pączki dla dzieci. Wśród fundatorów paczek na spotkaniu z obdarowanymi obecni  byli: Starosta Powiatu Tomaszowskiego Jan Kowalczyk, Burmistrz Miasta Wojciech Żukowski, przedstawiciele Komedy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, przedstawiciel Urzędu Miasta w Łaszczowie, uczniowie Zespołu Szkół Nr 1, Zespołu Szkół Nr 2, Zespołu Szkół 4 w Tomaszowie Lubelskim oraz Fundacja Społeczno  - Gospodarcza Oscar, która przygotowała 10 paczek dla dzieci. Podczas spotkania wszyscy darczyńcy wraz z Mikołajem osobiście wręczyli  przygotowaną paczkę obdarowanemu dziecku.

Pragniemy podziękować uczniom naszej szkoły z klas: I a, I b, I c, I e, II a za przygotowanie wymarzonych prezentów dla dwóch chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim (Mateusza i Maćka). Dziękujemy również uczniom II e za przygotowanie oprawy artystycznej w finale akcji,  jak również  wszystkim tym, którzy wsparli naszą inicjatywę.