2 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego odbył się konkurs ortograficzny, w którym ponad 70 uczestników z tomaszowskich szkół i instytucji walczyło o tytuł Tomaszowskiego Mistrza Ortografii.

W konkursie brali udział także uczniowie naszej szkoły.

Z dumą ogłaszamy, że to właśnie jeden z nich – Marcin Skinder z klasy IIIa okazał się bezkonkurencyjny i zdobył tytuł TOMASZOWSKIEGO MISTRZA ORTOGRAFII.

Przypominamy, że Marcin w ubiegłym roku szkolnym był laureatem Zamojskiego Dyktanda i laureatem Ogólnopolskiego Dyktanda Słowik (zdobywcą II miejsca  w kraju).

Serdecznie gratulujemy Marcinowi wielkiego sukcesu i kibicujemy mu w kolejnych konkursach.