W niedzielne popołudnie 10 października 2016r. instrumentaliści „Bartosz Band” oraz wokalistki „The One” inaugurowali na scenie Tomaszowskiego Domu Kultury muzyczny rok szkolny 2016/2017 . Utalentowani uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności podczas Powiatowego Przeglądu Piosenek Autorów Polskich. Przy akompaniamencie saksofonu, gitar oraz perkusji zgromadzona licznie publiczność usłyszała utwór Seweryna Krajewskiego do słów Agnieszki Osieckiej „Kiedy mnie już nie będzie”. W przeglądzie uczestniczyło 10 zespołów oraz 2 solistki. Występ naszych uczniów został nagrodzony gromkimi brawami oraz koszem słodyczy. Organizatorem przeglądu był Zespół „Rapsodia”. Patronat nad imprezą sprawowali Starosta Tomaszowski oraz Burmistrz Miasta Lubycza Królewska. Opiekunem „Bartosz Band” jest Robert Sawicki zaś „The One” Katarzyna Ważna. Cieszymy się, że składy obu zespołów wzmocnione zostały o nowych, utalentowanych uczniów klas pierwszych - Malwina Nowak (wokal/klarnet), Joanna Konopka (saksofon), Jakub Bulicz (perkusja). W przeglądzie usłyszeliśmy także doświadczonych już gitarzystów klas trzecich: Marcina Gontarza, Kamila Górę i Michała Mazura. Piękne głosy maturzystek: Izy Putkowskiej oraz Moniki Nizio, zostały nagrodzone wieloma ciepłymi słowami w ocenie publiczności. Czekamy na kolejne występy. Zapraszamy również wszystkich utalentowanych muzycznie uczniów do współpracy z zespołami.