11 marca na Wydziale Chemii UMCS w Lublinie odbył się III Ogólnopolski Turniej All-chemiczny.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach, do których przystępują trzyosobowe drużyny. Etap pierwszy to część posterowa i część obejmująca rozwiązywanie zadań otwartych. W tym etapie wyłonionych zostaje 8 drużyn finałowych. Etap drugi to również drużynowe rozwiązywanie zadań problemowych i rachunkowych oraz część laboratoryjna. W tym roku w turnieju wzięło udział 40 drużyn z całej Polski, naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Małgorzata Cybulska, Magdalena Hawrylak i Marcin Szum.

Uczniowie Ci zajęli 5 miejsce i będą reprezentować naszą szkołę w etapie finałowym, który odbędzie się 2 czerwca 2017 w Lublinie. Życzymy powodzenia naszym reprezentantom.