Na konkurs plastyczny wpłynęło 31 prac. Dnia 10 kwietnia 2017 roku jury w składzie: Beata Grela, Anna Lal i Katarzyna Soluch dokonało oglądu prac i wyłoniło zwycięzców:

I miejsce:    Jan Krupa, SP Nr 2

Milena Kozłowska, SP Nr 2

II miejsce:   Anna Raczkiewicz, SP Nr 2

Rafał Bryk, SP Nr2

III miejsce: Julia Pawłucka, SP Nr 2

Natalia Szczerba, SP Nr 2

Wyróznienie: Wiktoria Wąsowicz, SP Nr 2

Dyplomy i nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone dnia 9 czerwca 2017 roku podczas obchodów Dnia Patrona Szkoły. Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom dziękujemy i gratulujemy. Informujemy również, iż prace zaprezentowane zostaną w naszej szkole na wystawie pokonkursowej.

Rozstrzygnięcie konkursu literackiego pt.: „Moi bliscy w Bartoszu”. Na konkurs wpłynęły 3 prace. Dnia 10 kwietnia 2017 roku jury w składzie: Beata Grela, Zofia Gorgol i Anna Lal zapoznało się z treścią prac i wyłoniło zwycięzcę konkursu:

I miejsce:Magdalena Wysocka, SP Nr 2, tytuł pracy: "Obrazki z przeszłości".

Nagrodę i dyplom dla zwycięzcy wręczymy dnia 9 czerwca 2017 roku podczas obchodów Dnia Patrona Szkoły.

Zwycięzcy i wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.