• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

   

   Tradycyjną kolędą „ Z narodzenia Pana” w nowej aranżacji, uczeń naszej szkoły, Szymon Kuśmierczak wyśpiewał 9 stycznia 2019r. „Złotą gwiazdkę” na konkursie wojewódzkim „ XIX Spotkania z Kolędą i Pastorałką”, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu. W konkursie uczestniczyła też uczennica naszej szkoły Maja Rębisz, która wykonaniem kolędy „Przybądźcie o wierni” zachwyciła jury konkursowe i zdobyła równorzędne z Szymonem miejsce. Gratulujemy wokalistom „Złotych gwiazdek”, życzymy dalszych sukcesów scenicznych i cieszymy się, że tak godnie reprezentują naszą szkołę!

   Obie kolędy zostały wykonane przez uczniów także w naszej szkole w grudniu podczas Widowiska Bożonarodzeniowego „ Z kolędą po Europie” przygotowanego przez zespoły wokalno- instrumentalne The One i Bartosz Band oraz klasę II a pod kierunkiem ks. Andrzeje Chilewicza oraz opiekuna zespołów Katarzyny Ważnej.