Tradycyjnie już uczniowie BARTOSZA nie tylko startują w różnorodnych zawodach i konkursach, ale też mają już na swoim koncie pierwsze sukcesy.

W X Ogólnopolskim Jesiennym Konkursie Poezji Śpiewanej „Na strunach poezji” finalistkami zostały: Julia Stepaniuk z kl. I dg , Natalia Maliborska z kl. I cp i Aleksandra Halusiak z kl. I ap.

Sukces odniosły też uczestniczki 13. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego: Julia Anastaziak i Róża Pasz z kl. III c (opieka Beaty Greli) oraz Aleksandra Latos z kl. I ag (opieka Marii Gęborys), które będą walczyły o tytuł laureata w finałowym etapie tego konkursu.

Do zawodów okręgowych Olimpiady Statystycznej zakwalifikowali się: Marcin Gardyjas, Gabriela Mielnicka i Beata Piwko z kl. II a, których przygotowywał Leszek Pienkos.

II miejsce w konkursie multimedialnym w ramach powiatowego konkursu „Rzuć Palenie Razem z Nami” ( XVI edycja) zdobył Łukasz Bałabuch z kl. I ap, natomiast w kategorii plastycznej I miejsce Izabela Pasternak z klasy I bp.

Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.