• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

    25 czerwca 2021 r. w hali sportowej naszej szkoły o 9.00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, która tym razem była wyjątkowa, gdyż w Bartoszu odbyło się też uroczyste Powiatowe zakończenie roku.

   O godz. 9.00 zgromadzoną w hali sportowej społeczność szkolną powitał dyrektor pan Leszek Bober, który w swoim przemówieniu podziękował uczniom i nauczycielom za doskonałe wyniki pracy, odpowiedzialną postawę w czasie pandemii, która sprawiła, że praca metodą zdalną nie sprawiła naszym uczniom wielkich problemów. Pan dyrektor zwrócił szczególną uwagę na wielki sukces szkoły zmierzony średnią ocen, która w tym roku dla Bartosza wyniosła 4,08. Wyraził też nadzieję, że praca w kolejnym roku odbywała się będzie tylko tradycyjną, stacjonarną metodą. Bardzo wysokie średnie- powyżej 4,75, a więc zarazem świadectwa z wyróżnieniem odebrało 72 uczniów. Mimo pandemii wielu z nich udzielało się aktywnie w działalności na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, tak więc dyplomy odebrali też sportowcy, członkowie zespołów The One i Bartosz Band, recytatorzy pracujący przy organizacji szkolnych imprez, uczestnicy konkursów, uczniowie związani z pocztem sztandarowym i wielu innych. Dyrektor, pan Leszek Bober życzył wszystkim udanych, słonecznych, pełnych odpoczynku i bezpiecznych wakacji.

   O godz. 11.00 w Auli im. Dyrektora Józefa Rybickiego z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim odbyła się druga część uroczystości – Powiatowe zakończenie roku szkolnego. Na uroczystość zaproszeni zostali najlepsi uczniowie szkół ponadpodstawowych z naszego powiatu, którzy w swoich szkołach uzyskali najwyższą średnią ocen. W uroczystości uczestniczyli szczególni goście- pani Anna Romanowicz-Łagowska reprezentująca Pasła na Sejm RP pana Tomasza Zielińskiego, pan Jarosław Korzeń- Wicestarosta Tomaszowski, pan Dariusz Czop- Sekretarz Powiatu i pani Katarzyna Gucz- członek Zarządu Powiatu. Szczególną rolę odegrali nasi najlepsi uczniowie: Julia Sagan z klasy II ap, która uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole- 5,50, Julia Ścirka z klasy II ap ze średnią 5,43 (drugie miejsce) i Kornelia Kawka z klasy I b ze średnią 5,33 (trzecie miejsce), gdyż to oni odebrali wyróżniania z rąk pana Starosty Jarosława Korzenia i pani Katarzyny Gucz. W swoim wystąpieniu pan Starosta zwrócił uwagę na potrzebę promowania odpowiednich postaw uczniowskich przez wyróżnienie ich osiągnięć nie tylko na forum szkoły, ale też w szerszym gronie. Potrzebę taką dostrzegł też Poseł na Sejm RP pan Tomasz Zieliński, w jego imieniu wypowiedziała się pani Anna Romanowicz- Łagowska.

   Uroczystość uświetnił spektakl artystyczny w wykonaniu zespołu The One i grupy recytatorów pod kierunkiem Katarzyny Ważnej i Beaty Greli.

   Pozostaje nam życzyć wszystkim udanych, pełnych chwil odpoczynku wakacji.

 

Zapraszamy do galerii - Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zapraszamy do galerii - Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2020/2021