• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

    Magicznym Koncertem Kolęd Bartosz wszedł w atmosferę Bożego Narodzenia. We czwartek, 21 grudnia 2023 r. poprzedził on uroczyste Wigilie klasowe. Życzenia skierowane do społeczności szkolnej złożyli dyrektor pan Leszek Bober i Starosta Tomaszowski pan Henryk Karwan, który był honorowym gościem uroczystości. Dopełniony został odwieczny zwyczaj rozpoczęcia tych rytuałów odczytaniem fragmentu Pisma Świętego.

   Spektakl łączący słowo i muzykę nawiązywał zarówno do magicznej atmosfery Narodzenia Pańskiego, jak też wartości, które odnawiają te dni w naszym życiu - miłości, rodzinnego ciepła i wielu innych. Wysłuchaliśmy nie tylko tradycyjnych kolęd, ale też ich nowoczesnych aranżacji. Nie zabrakło kolęd współczesnych i piosenek inspirowanych tym niezwykłym czasem.

   Zapraszamy do wysłuchania całego koncertu, gdyż nie tylko czaruje nas nastrojem, ale zachwyca poziomem wykonania.

 

 

   Serdeczne podziękowania dla wszystkich członków zespołu The One- instrumentalistów i wokalistek za pasję włożoną w przygotowania i wzruszające wykonanie.. Dziękujemy też recytatorom i narratorom za piękne brzmienie Słowa, zaś uczniom z obsługi technicznej za przygotowanie nagłośnienia koncertu.

   Zespół The One i scenariusz całości przygotowała wicedyrektor Beata Grela, opiekę nad samorządem uczniowskim (nagłośnienie i przygotowanie hali) sprawowały Agnieszka Łasocha-Halusiak i Beata Głuszek, prezentację multimedialną opracowali uczniowie pod opieką Roberta Wojciechowskiego, zaś o wystrój zadbała Marzanna Mucha.

Zapraszamy do galerii