• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

    Dziś, 28 grudnia 2023 roku, w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim odbyło się wyjątkowe spotkanie opłatkowe, które zgromadziło członków Zarządu i Rady Powiatu Tomaszowskiego, a także dyrektorów jednostek, dla których Powiat Tomaszowski jest organem prowadzącym . W spotkaniu wzięli również udział zaproszeni goście.

   To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w atmosferze świątecznej radości i wzajemnej życzliwości. Wydarzenie to przybrało jeszcze bardziej magiczną oprawę dzięki występowi młodzieżowego zespołu muzycznego „The One" z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim. Atmosfera w sali nabrała wyjątkowego blasku, gdy na scenie pojawiła się grupa utalentowanych młodych artystów. „The One” pod kierownictwem Beaty Greli – Wicedyrektor I LO zaprezentował zróżnicowany repertuar, obejmujący zarówno tradycyjne kolędy, jak i świąteczne melodie. Ich energetyczne wykonanie i profesjonalizm sprawiły, że cała sala była oczarowana ich występem.

   Członkowie The One usłyszeli mnóstwo pochwał i komplementów. Słuchacze docenili wysoki poziom wykonania i talent młodych artystów.

Dziękujemy za zaproszenie i słowa uznania.

Zapraszamy do galerii