• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

    Dnia 25.03.2024 roku w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu odbyła się Gala stypendystów programów stypendialnych: „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2023-2024” oraz „Lubelska kuźnia talentów 2023-2024”.

   Naszą szkołę reprezentowała Eliza Ożga z klasy 1a.

   W tym roku szkolnym 931 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa lubelskiego otrzymało stypendium marszałkowskie. Na uroczystość w Zamościu zaproszono 175 uczniów z powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego. Galę otworzył Wicemarszałek Województwa Lubelskiego pan Michał Mulawa. Stypendyści oraz przedstawiciele szkół otrzymali listy gratulacyjne. Uroczystość uświetniły występy wokalne dwójki uczniów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu. Po oficjalnej części uroczystości był czas na zdjęcia oraz smaczny poczęstunek.

   Gratulujemy Elizie sukcesu i zapraszamy kolejnych uczniów naszej szkoły do zapoznania się z programem stypendialnym dla województwa lubelskiego. Warto, gdyż otrzymane środki pieniężne dają stypendystom możliwość rozwijania wiedzy, umiejętności i talentów.

Anna Lal- wychowawca i opiekun dydaktyczny Elizy