• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

    26.04.2024r. w naszym liceum odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych. Uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odśpiewaniem hymnu narodowego. Głos zabrali dyrektor naszej szkoły –pan Leszek Bober, a także zaproszeni goście pani Katarzyna Gucz, członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego i pani Jolanta Deryło, przewodnicząca Rady Rodziców.

   Po ślubowaniu klas czwartych odbyło się rozdanie nagród za wysokie wyniki w nauce, sukcesy w zawodach sportowych, konkursach, za zaangażowanie w zespole „The One” i grupie recytatorów oraz samorządzie uczniowskim.

   Absolwentami wyróżnionymi za najwyższe osiągnięcia w nauce są:

z klasy IV a:

Dominika Pasierb, średnia 5.31

Piotr Leńczuk, średnia 5.25

Jakub Pilchoń, średnia 5.13

Rozalia Wójtowicz, średnia 5.0

Julia Krawczyk, średnia 4.94

Mikołaj Wojtasiewicz, średnia 4.93

Maja Rusin, średnia 4.88

Paweł Skowronek, średnia 4.88

z klasy IV b:

Kornelia Kawka, średnia  5.63

Aleksandra Kowalik, średnia 5.13

Amelia Knap, średnia 4.88

Amelia Gmoch, średnia 4.88

z klasy IV d:

Aleksandra Krzeszowska, średnia 5.0

Karolina Zuk, średnia 5.0 

 

Nagrody odebrali też laureaci konkursów:

Claudia Grzesik, laureatka konkursu literackiego „Płynąć pod Prąd”,

Kornelia Kawka- laureatka konkursu literackiego „Miłość”,

Jakub Pilchoń, laureat VI konkursu matematycznego „Zrozum, Zalicz, Zostań Matematykiem".

 

   W tym dniu podziękowania z rąk wicedyrektor pani Beaty Greli za talent i zaangażowanie otrzymali członkowie zespołu The One:

Amelia Knap, Miłosz Hek, Kacper Leńczuk, Łukasz Gemborys oraz utalentowani recytatorzy Katarzyna Gozdek, Kornelia Kawka, Aleksandra Kowalik, Claudia Grzesik, Piotr Leńczuk oraz Amelia Kuźniarz.

   Członkowie Samorządu Uczniowskiego zostali nagrodzeni za zaangażowanie w działania na rzecz społeczności uczniowskiej Bartosza. Upominki i dyplomy otrzymali: Maja Dąbrawska, Claudia Grzesik, Amelia Knap, Julia Romańczuk, Kamil Małyska, Laura Ostromęcka, Martyna Więcławek i Kamila Sokołowska oraz Miłosz Hek.

   Wyróżnieni zostali także nasi wyróżnieni sportowcy: klasa IV a: Maja Dąbrowska,  Aleksandra Beńko, Bartosz Kita,  Mateusz Matwiejczuk, klasa IV b: Amelia Kuźniarz, Patrycja Zaturska, Oliwia Wyszyńska, klasa IV c: Klaudia Dudzińska, Aleksandra Oleś,  Kamila Sokołowska, klasa IV d: Kinga Chwedon: Michał Remizowski, Aleksandra Zwolak.

   Uroczystość prowadzili Wiktoria Berbecka i Jakub Kostecki.

   Dla naszych absolwentów zakończył się pewien etap życia, przed nimi kolejny krok na drodze rozwoju. Nie pozostaje nam nic innego, jak skierować do nich kilka słów: spotykajcie w swoim życiu życzliwych ludzi, którzy będą Was wspierać w podejmowanych działaniach. Bądźcie dojrzali, pomysłowi i kreatywni. Życzymy Wam wszystkim spełnienia marzeń, dostania się na wymarzone studia. Idźcie z dumą w świat i nie zapominajcie o Bartoszu.

Martyna Rachańska

Zapraszamy do galerii