• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

    W dniach 25.04 oraz 03.06.2024r. odbyły się warsztaty w ramach przygotowań do realizacji projektu 231 urodzin Aleksandra Fredry, które odbędą się 19.06.2024 r. w Łaszczowie. Uczniowie klasy 2c z pasją i zaangażowaniem brali w nich udział, opracowując miedzy innymi jak najlepszą promocją tego wydarzenia w naszym mieście.

   Warsztaty były prowadzone przez Pana Tomasza MakGajwera Grabowskiego. Celem tych zajęć było rozwijanie kreatywności i wyobraźni uczniów, a jednocześnie przełamanie naszych barier związanych z występowaniem przed większą publicznością. W trakcie zajęć uczniowie podejmowali się różnych wyzwań takich jak np. improwizowanie scenek opartych na cytatach z dzieł Fredry, tworzenie żywej machiny, malowanie dzieł sztuki za pomocą żywych farb, komunikacja niewerbalna oraz inne ćwiczenia i zadania aktywizujące i rozwijające. Warsztaty okazały się bardzo inspirujące, pomogły nam podjąć decyzje co do realizacji finalnego projektu, zapoznaliśmy się z różnymi formami ekspresji samych siebie i naszych pomysłów.

   Dzięki tym zajęciom przełamaliśmy tremę i w sposób kreatywny przystąpiliśmy do realizacji projektu, który miejmy nadzieję spodoba się widowni w Łaszczowie.

Wojciech Hałasa

Zapraszamy do galerii