• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

    21 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bartosza Głowackiego. W tym dniu mogliśmy gościć w naszej szkole Wicestarostę Powiatu Tomaszowskiego, pana Jarosława Korzenia. Po odśpiewaniu hymnu oraz powitaniach i przemowach przeszliśmy do rozdania nagród i świadectw z czerwonymi paskami uczniom wyróżniającym się w nauce. Nagrody za wysokie wyniki przyznane zostały następującym osobom:

Średnia 5.00 i powyżej :

Z klasy 1a:

Igor Gwiazdowski średnia: 5,13

Nikola Kozak średnia: 5,0

Z klasy 1b:

Agnieszka Turowska średnia: 5,0

Z klasy 1c:

Miriam Krupikiewicz średnia: 5,13

Z klasy 2a:

Milena Kozłowska średnia: 5,43

Maja Gałaszkiewicz średnia: 5,14;

Paweł Hurkała średnia: 5,07;

Jakub Mamczur średnia: 5,0

Z klasy 2c:

Maksymilian Jasiński średnia: 5,21

Z klasy 3a:

Amelia Ożga średnia: 5,46

Karolina Ujma średnia: 5,38

Z klasy 3b:

Martyna Ujma średnia: 5,62 warto zaznaczyć, że Martyna osiągnęła najwyższą średnią w szkole !

Z klasy 3c:

Arkadiusz Czuchaj

 

Średnia 4,75 do 4,99:

Z klasy 1a:

Jakub Raczkiewicz średnia 4,94;

Emilia Suska średnia 4,94;

Sylwia Kielar średnia 4,81;

Emilia Sprzęczka średnia 4,81;

Paulina Leszczuk średnia 4,75;

Aleksandra Ozdoba średnia 4,75;

Łukasz Rachański średnia 4,75;

Kacper Wójcik średnia 4,75

Z klasy 1c:

Helena Dobrowolska średnia 4,94

Z klasy 2a:

Ewelina Kaznowska średnia 4,86;

Katarzyna Kobiałka średnia 4,86;

Magdalena Puźniak średnia 4,86;

Jagoda Hałasa średnia 4,85

Z Klasy 2b:

Roksana Kuropatnicka średnia 4,79

Z Klasy 2d:

Paulina Palak średnia 4,86

Z klasy 3a:

Emanuela Stępora średnia 4,85;

Paweł Dziura średnia 4,77;

Radosław Omelczuk średnia 4,77

Z klasy 3b:

Aleksandra Bartecka średnia 4,92;

Julia Moskwa średnia 4,92

Z klasy 3c:

Gabriela Piechnik średnia 4,85;

Anna Holli średnia 4,77;

Marta Lizak średnia 4,77;

Z klasy 3d:

Gabriela Miłobóg średnia 4,92.

Wyróżnienie za 100% frekwencji otrzymali:

Jakub Chmielewski z klasy 1a,

Milena Chmielewska z klasy 1e,

Mateusz Miszczyszyn z klasy 2d,

Arkadiusz Czuchaj z klasy 3c.

   Uczniowie nagrodzeni zostali także za pracę w wokano-instrumentalnym zespole The One oraz współpracujący z zespołem: Gabriela Piechnik z klasy 3c, Aleksandra Mazur z klasy 2a, Aleksandra Wójtowicz z klasy 3b, Amelia Puchalska z klasy 1b, Karolina Niedorys z klasy 2a, Maja Jaremko z klasy 1c, Zuzanna Śledź z kasy 1b, Faustyna Bogusz z klasy 2d, Marcin Kuceł z klasy 1b, Michał Drabik z klasy 3a. Uczniowie nagrodzeni za udział w konkursach to: Paweł Dziura z klasy IIIa, który brał udział w licznych konkurach i olimpiadzie z języka angielskiego, zajmując czołowe miejsca. Paweł został również nagrodzony za wejście do grona najlepszych uczestników  internetowego kursu „Podstawy programowania”, który został organizowany przez UMCS, Miriam Kurpikiewicz klasy 1c , która również brała udziałw konkursach i olimpiadzie z języka angielskiego. Emanuela Stępora z klasy III a, Karolina Ujma z klasy III a oraz Maksymilian Jasiński z klasy IIc otrzymali dyplomy i upominki za uzyskanie czołowych miejsc w szkolnym konkursie z języka niemieckiego „HalLO”. W tym roku Tytuł Wypasionego Mola Książkowego otrzymała Karolina Konopka z klasy 1b. Wyróżniono też uczniów angażujących się w działalność sportową. W tym toku byli to:  Joanna Fus 3a, Milena Kozłowska 2a, Adrian Lepionka  3d, Igor Gwiazdowski 1a, Paweł Gromek  2e, Kamil Koperwas  2a, Karolina Niedorys  2a, Emilia Sprzęczka 1a, Mikołaj Kazimierczuk  3b, Paulina Leszczuk  1a, Aleksandra Ozdoba  1a, Miriam Kurpikiewicz 1c,
Daria Oleszczuk 2c.
   W imieniu całej społeczności szkolnej Igor i Justyna wręczyli symboliczny bukiet kwiatów dyrektorowi I LO Leszkowi Boberowi i podziękowali całemu gronu pedagogicznemu. Na koniec wysłuchaliśmy krótkiego koncertu w wykonaniu naszego szkolnego zespołu muzycznego The One.
   Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom! Mamy nadzieję, że Wasze wakacje będą spokojne, radosne, pełne niezapomnianych chwil, ale przede wszystkim bezpieczne. Uważajcie na siebie. Do zobaczenia we wrześniu!

Magdalena Dziura i Martyna Rachańska

Zapraszamy do galerii