W dniach 27 i 28 marca 2014 roku w naszej szkole miały miejsce zajęcia edukacyjne z pracownikami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. Młodzież klas II miała okazję poznać obowiązujące aktualnie przepisy ruchu drogowego oraz obejrzeć  film dokumentalny prezentujący  konsekwencje  nieprzestrzegania tych zasad. Spotkanie zakończyło się dyskusją na temat ruchu drogowego, co potwierdziło zainteresowanie młodzieży tą tematyką, wskazało na świetny kontakt policjantów ze słuchaczami oraz konieczność kontynuowania tej współpracy w przyszłości.

Serdecznie dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, zwłaszcza zaś Panu Komendantowi -  mł. insp. mgr. Pawłowi Solarskiemu.

Za organizację zajęć w szkole odpowiadała Agnieszka Halusiak