Dobrze wiedzieć, że wśród uczniów naszej szkoły jest mnóstwo osób, które porusza trudny los innych ludzi , których wrażliwość dowodzi czułości serc. Jeszcze przyjemniejsza jest świadomość, że tacy są moi uczniowie – kochana II a. Przyznam szczerze, że bardzo wzruszyli mnie swoim pomysłem na tegoroczne Mikołajki. W ubiegłym roku wszyscy wymieniliśmy się prezentami, losując tradycyjnie już osoby obdarowane. W tym roku zaś klasa postanowiła inaczej, Pieniądze przeznaczone na pulę klasowych podarunków zostały zebrane do wspólnej kiesy i przeznaczone na upominki dla tych, którzy bardziej niż my wszyscy potrzebują takich gestów. Za zebrane pieniądze uczniowie kupili słodycze i maskotki. Prezenty przeznaczyli dla wychowanków Domu Dziecka w Łabuniach. W dniu 9 grudnia byliśmy w Łabuniach z Mikołajem od mojej klasy.

Jestem dumna, że mogłam być tam z nimi.

Jesteście kochani!

Wychowawczyni klasy II a.