Ostatnie miesiące wpisały się do historii jako niełatwe i przełomowe. Jednak nawet sytuacja epidemiologiczna nie utrudniła pracy naszemu zespołowi. The One - zespół, który w naszej szkole działa od lat, przez cały czas aktywnie pracuje nad nowym repertuarem. Dziewczyny: Ewa Mazur, Katarzyna Miziuk, Natalia Miziuk, Julia Stepaniuk, Amelia Wiatrak reprezentowały I LO im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim w konkursach i festiwalach, zdobywając wysokie noty. Wzięły udział w II Lubyckim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, otrzymując przepiękne upominki i dyplomy, XXI Przeglądzie Kolęd i Pastorałek ,,Od nieba do nieba” w Hałcnowie, zdobywając III miejsce na podium, a także w XIII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Miłkowicach, gdzie zdobyły wyróżnienie. Mimo wciąż panującej pandemii zespół stale pracuje nad podnoszeniem poziomu artystycznego i wzbogaceniem repertuaru na różne okazje. Warto zwrócić uwagę na fakt, że dziewczyny pracujące w zespole mieszkają w różnych miejscowościach, z rożnym oddaleniem od szkoły. Pokonują trudności komunikacyjne, by móc realizować się w swoich pasjach i zainteresowaniach.

Gratulujemy naszym uczennicom talentu i sukcesów, dziękując za ich zaangażowanie w nieustannym promowaniu szkoły. Czekamy na kolejne sukcesy.