• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

    5 lipca 2021 roku zostały ogłoszone wyniki egzaminów maturalnych. Nasza szkoła po raz kolejny może poszczycić się świetnymi wynikami, które potwierdzają wysoki poziom nauczania w Bartoszu.

   Uczniowie Bartosza wyraźnie zdeklasowali konkurencję, uzyskując średnią zdawalność wyższą o ponad 21% wobec uczniów wszystkich typów szkół piszących egzamin maturalny w kraju, i aż o 14% wyższy wynik od uzyskanego przez licealistów zarówno w województwie, jak też kraju.

   Wyższe wyniki uzyskano także z wielu przedmiotów na poziomie podstawowym, jak też rozszerzonym. Różnica wyników waha się od kilku do kilkunastu % na korzyść wyników uzyskanych przez naszych uczniów wobec ich rówieśników z liceów w całym kraju.

   Sukces ten jest tym większy, że praca z uczniami odbywała się przez zdecydowaną większość roku szkolnego metodą online, co potwierdza doskonałe przygotowanie szkoły do modyfikacji pracy w zależności od warunków oraz fachowość nauczycieli reagujących kreatywnie i odpowiedzialnie na wszelkie zmiany.

   Wyniki matur potwierdzały od dawna wysoki poziom pracy I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim i jak zawsze są walorem potwierdzającym, że warto wybrać Bartosza , by edukację na poziomie szkoły ponadpodstawowej zakończyć sukcesem i zapewnić sobie powodzenie w rekrutacji na wyższe uczelnie.

   Absolwenci szkół podstawowych- zapraszamy do nas- warto!!!

 

Beata Grela